Фізичні таблично-алгоритмічні моделі мікропроцесових систем керування технологічним процесом зварювання оптоволоконним лазером тонкостінних конструкцій з нержавіючої сталі.

Інформаційні та комунікаційні технології. Ресурсо- та енергозберігаючі технології виробництва і з'єднання матеріалів.

На Україні існує понад десяток підприємств, яки виробляють чи використають сильфонів і компенсатори, які виготовляють з тонкостінних труб різноманітного діаметру, зокрема такі як ЗАТ «КЦКБА» (м. Київ), ВАТ «Запорізький автомобільний завод», Україна, м. Дніпропетровськ, ракетно-космічна галузь, ДП «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К. Янгеля» (м. Дніпропетровськ), авіабудування, ДП "Авіаційний науково-технічний комплекс імені О.К. Антонова" (м. Київ), м. Чернівці, хімічна промисловість, ЗАТ «Чернівецький хімзавод», ракетно-космічна галузь, ДП «Південний машинобудівний завод» ім. А.М. Макарова (м. Дніпропетровськ), ТОВ «УМТС» (м. Київ) та інші.

ТОВ «НІЛАС», ПВНЗ Європейський університет черкаська філія.

Прізвище, ім'я, по батькові

Місце роботи, посада, науковий ступінь, телефон, e-mail

Лукашенко валентина Максимівна

ЧДТУ, зав. кафедри спеціалізованих комп'ютерних систем, д. т. н., тел.: 0472-714243,

Відпрвідальний виконавець

Нечипоренко Ольга Володимирівна

ЧДТУ, доцент кафедри спеціалізованих комп'ютерних систем, к. т. н., тел.: 0472-714243,

Лукашенко Андрій Германович

ЧДТУ, с.н.с кафедри спеціалізованих комп'ютерних систем, к. т. н., тел.: 0472-714243,

Основною метою проекту є створення науково-практичних основ для побудови таблично-алгоритмічної моделі мікропроцесорних систем керування технологічним процесом зварювання оптоволоконним лазером тонкостінних конструкцій з нержавіючої сталі з високою експлуатаційною технологічністю.