Науково-дослідна та інноваційна діяльність ЧДТУ

Flash презентація - офіційне представлення знов створеного підприємства, фірми, проекту, продукції, товару кругу запрошених осіб. Зазвичай презентація проводиться з рекламно-комерційними цілями отримання покупців демонстрованих товарів. З розвитком комп'ютерних технологій з'явився вид рекламної презентаційної продукції у вигляді комп'ютерні мультимедіа презентацій із записаною на них структурованою інформацією, що супроводжує фотографіями і відеороликами, 3D графікою і оригінальним звуковим супроводом. Презентаційні фільми (презентації) використовують для демонстрації товарів і послуг. Також презентаційний фільм може бути присвячений певній події або акції (презентація фірми або нового напряму діяльності, відкриття нового об'єкту і так далі).

Flash презентації стають такою ж природною необхідністю, як звичайні візитки або друкарська реклама. Цей різновид рекламного продукту достатньо швидко і цілком заслужено затверджується на ринку комп'ютерних технологій. Вартість їх розробки і тиражування у декілька разів нижче за створення рекламних роликів на ТБ, не говорячи вже про їх демонстрацію, а інформативність і видовище часто набагато вище.
 Flash презентації стають все більш популярними і попит на них постійно росте. Ця відносно новий для України різновид рекламного продукту достатньо швидко і цілком заслужено затверджується на ринку комп'ютерних технологій. Вартість розробки Flash презентації сопостовима з мультимедійною презентацією, але вигідно відрізняється від неї легкістю і можливістю бути представленою в мережі інтернет. Мультимедійні презентації Flash - кращий спосіб розповісти про компанію, її послуги або окремий продукт. Вони вигідно відрізняються від традиційної реклами можливістю використання новітніх комп'ютерних розробок.